Automatyk utrzymania ruchu (m/k)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • wiedza w zakresie interfejsów Profinet i Profisafe – mile widziane.

Zakres zadań:

  • nadzór nad linią produkcyjną w celu utrzymania sprawności technicznej,
  • planowanie i przeprowadzanie przeglądów,
  • obsługa sterowników PLC,
  • diagnoza i usuwanie występujących awarii,
  • konserwacje sprzętów produkcyjnych,
  • instalacja i uruchamianie nowych sprzętów,
  • optymalizacja procesów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe do 9 000 zł brutto,
  • premie produkcyjne,
  • w pełni finansowaną opiekę medyczną LuxMed,
  • bonusy wakacyjne i świąteczne
  • realną możliwość rozwoju (finansowane szkolenia stanowiskowe),
  • system pracy 4-brygadowy.

Nr. ref.: a0t6N000009LDIBQA4

Aktualizacja: 30.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl