Ogłoszenie nieaktualne

Brukarz brygadzista

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
10000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Adalbertus-group poszukuje doświadczonego brukarza brygadzisty lub doświadczonego brukarza dołączenia do naszego zespołu. Jeżeli posiadasz minimum 5 lat praktyki w zawodzie, jesteś sumienny, dokładny oraz chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie, to czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce pracy: Trójmiasto i okolice
WYMAGANIA:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży brukarskiej.
  • Umiejętność samodzielnego kierowania brygadą lub gotowość do objęcia stanowiska brygadzisty.
  • Znajomość różnych technik układania kostki brukowej i innych materiałów brukarskich.
  • Zdolność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obszarze budowy chodników, placów, tarasów i innych powierzchni brukowanych.
  • Umiejętność obsługi narzędzi brukarskich i maszyn związanych z pracą brukarską.
  • Sumienność, precyzja i gotowość do pracy w zespole.
OBOWIĄZKI:
  • Samodzielne prowadzenie prac brukarskich na budowie.
  • Koordynacja zespołu oraz rozkładanie zadań na brygadzie.
  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w wykonywanej pracy.
  • Dbanie o terminowe realizowanie zleceń.
  • Przestrzeganie norm i procedur bezpieczeństwa pracy.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stawka dla brukarza-brygadzisty to 30zł/h netto + % za zlecenie
  • Stawka dla brukarza zaczyna się od 30zł/h netto
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w zespole doświadczonych fachowców.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.
  • Zakwaterowanie
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie sms'a o treści "PRACA" pod numerem [+48 [ukryte] ].
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy do współpracy!

Aktualizacja: 11.12.2023