Ogłoszenie nieaktualne

Content Creator

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Dietetyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie kontentu
  • Wsparcie działu Marketingu w zakresie produkcji materiałów social mediowych
  • Obróbka i montaż materiałów video zgodne z najnowszymi trendami.
  • Współtworzenie planów filmowych, scenerii i oświetlenia planu.
  • Tworzenie materiałów making - off z planów filmowych.
  • Uczestniczenie w wypracowywaniu pomysłów na filmy reklamowe.
  • Umiejętność wykonania podstawowego storyboardu dowolną techniką.
Nasze wymagania
  • PORTFOLIO - filmy reklamowe najlepiej o tematyce dietetycznej
  • Znajomość programu Adobe Photoshop.
  • Znajomość programów do montażu filmów.
  • Umiejętność dostosowania formatów oraz render plików video.
  • Umiejętność korekcji oraz post produkcji dźwięku.
  • Umiejętność obsługi kamer.
  • Kreatywność i chęć ciągłego rozwoju swojego warsztatu wideo.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy przy prowadzeniu równoległych projektów.
  • Wrażliwość estetyczna i umiejętność budowania narracji tworzonych materiałów wideo.
  • Śledzenie aktualnych trendów na social media
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, na nagrania wideo i sesje foto.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
To oferujemy
  • Współpracę w pełnym wymiarze czasu
  • Prace w zespołach nastawionych na rozwój
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń
  • Pracujemy krócej, czyli wydajnie! Bez weekendów i nadgodzin!
  • Pracę zdalną w dowolnym miejscu na ziemi
  • Pracę stacjonarną w otulinie trójmiejskich lasów (Gdańsk Jaśkowa Dolina)

Aktualizacja: 28.02.2024