Copywriter z językiem niemieckim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing,
Copywriting,
Tłumaczenia i korekta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Hybrydowa

Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie opisów kart produktowych na platformy marketplace (Amazon, Kaufland, eBay, Cdiscount);
  • Copywriting produktowy;
  • Wyszukiwanie słów kluczowych;
  • Pisanie artykułów sponsorowanych i blogowych w języku niemieckim;
  • Przygotowanie treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek internetowych;

Nasze wymagania:
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w piśmie (poz. C1);
  • Biegła obsługa komputera (MsOffice, GSuite etc.);
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Ogólna wiedza z zakresu optymalizacji pod kątem SEO.
Mile widziane:
  • Znajomość branży oraz zagadnień związanych z e-commerce;
  • doświadczenie na stanowisku copywritera / związane z tworzeniem tekstów;

To oferujemy
  • Możliwość dopasowania godzin pracy do własnego rytmu dnia - pracę zaczynamy pomiędzy 7:00 a 9:30 i kończymy po 8h;
  • Idealną lokalizację, nasze biuro mieści się w PPNT w Gdyni;
  • Wyszkolimy Cię z zakresu e-commerce, Amazona oraz wszystkich naszych usług, abyś mógł/mogła wykorzystać tę wiedzę do efektywnej pracy;
  • Dzień pizzy, pyszna kawa  -> ale o tym chyba nikomu nie trzeba wspominać;
  • Nie lubisz gotować do pracy? Nic nie szkodzi - codziennie odwiedza nas aż 5 różnych cateringów pudełkowych, a ponadto na parterze naszego biurowca znajduje się pyszne bistro;
  • Będziemy współpracować na podstawie kontraktu B2B zawartego na czas nieokreślony (możliwość zawarcia umowy zlecenia dla studentów);
  • Halloween? Wigilia? Urodziny firmy? Zawsze znajdziemy powód na integrację poza biurem;
  • Swobodną atmosferę pracy - nie mamy dresscode’u, mówimy sobie po imieniu;
Informacje o firmie
Gonito to zespół ekspertów z branży e-commerce, który wspiera w obsłudze i skalowaniu sprzedaży na światowych marketplace’ach w 9 językach na 12 rynkach przez 365 dni w roku. Już od 7 lat rozwijamy sprzedaż przedsiębiorców z całej Europy na platformach tj. Amazon, Kaufland.de, Cdiscount oraz eBay. W stałej obsłudze pod opieką naszego zespołu jest +300 klientów, których łączna wartość sprzedaży wynosi ponad 600 mln zł rocznie.

Aktualizacja: 11.08.2023