Ogłoszenie nieaktualne

Cykliniarz, Parkieciarz

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (do)
2698
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Witam, zatrudnię osobę do cyklinowania parkietów, klejenia podłóg oraz układania paneli.
Najlepiej osoba z doświadczeniem w branży, pasjonująca się drewnem nie traktujmy tej pracy jako ROBOTA do zrobienia, tylko odmienienie życia wielu ludzi.
Praca nie jest trudna lecz wymagająca cierpliwości i chęci.

Wynagrodzenie po okresie próbnym, dzięki zdolności do samodzielnej pracy może rosnąć odpowiednio do wykonanej pracy, na pewno nie zatrzyma się najniższej krajowej.

Obowiązki :
- stawiennictwo w wyznaczonym miejscu
- praca po minimum 8 godzin, chyba że nie będzie tego wymagać sytuacja
- cyklinowanie podłóg za pomocą odpowiednich narzędzi ( zapewnia pracodawca, jeżeli posiadasz tak owe to dodatkowy atut)
- szlifowanie podłóg
- lakierowanie podłóg
- olejowanie podłóg
- układanie paneli laminowanych lub winylowych
- klejenie parkietów drewnianych

PRAWO JAZDY KAT B. mile widziane

Zachęcam do kontaktu i wysyłania CV na adres [ukryte]