Dietetyk - doradca suplementacyjny

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

W Mother’s Protect (mothersprotect.com) zajmujemy się zmienianiem świata na lepsze miejsce do życia poprzez edukację społeczeństwa na temat dobroczynnego wpływu roślin na ludzkie zdrowie.
Jesteśmy największym producentem adaptogenów w tej części Europy. Od ponad 6 lat szturmem zdobywamy umysły chętne poznać moce drzemiące w naturalnych preparatach roślinnych.

Twoja rola jako dietetyka i doradcy suplementacyjnego jest bardzo jasna i klarowna - zapewnić klientom naszego sklepu internetowego wspaniałą, profesjonalną obsługę w razie jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z zamówieniem czy doborem preparatu.
Nie oczekujemy od Ciebie sprzedaży naszych produktów – sprzedaż odbywa się online w sklepie internetowym.

Szukamy za to prawdziwych pasjonatów dietetyki i zdrowego stylu życia, którzy uwielbiają dzielić się wiedzą i pomagać innym. Nie musisz znać się na adaptogenach – tego Cię nauczymy.
Obsługa klienta jest jednym z najważniejszych filarów firmy, szczycimy się jej jakością i
inwestujemy dużo energii w zachowanie bardzo wysokich standardów w tym obszarze.

Nie aplikuj na to stanowisko, jeżeli nie posiadasz wszystkich cech i umiejętności wymienionych poniżej:
  • wysoka umiejętność komunikacji interpersonalnej - wprost i w cel, jednak w miły i pełen szacunku sposób
  • anielska cierpliwość wsparta solidnym fundamentem asertywności
  • perfekcyjna znajomość poprawnej pisowni w języku polskim
  • optymistycznie nastawiona osobowość do innych przedstawicieli gatunku homo sapiens ;)
  • duża łatwość posługiwania się komputerem (przeglądarki, wyszukiwarki, excele, systemy CMS, CRM, etc.)
  • magiczne słowo - adaptogeny.
  • zainteresowanie zdrowiem, kierunek myślenia: zdrowy styl życia, suplementacja, natura. Poziom minimum średniozaawansowany.
  • minimum półroczne doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem (dowolny rodzaj, np. poradnia dietetyczna, sklep internetowy, sklep stacjonarny, poradnia zdrowotna, obsługa klienta w innej branży, itp.)
  • wykształcenie kierunkowe: dietetyka, naturoterapia, itp.
Twoje obowiązki:
  • odpowiadanie drogą mailową i telefoniczną na zapytania od klientów sklepu - pomoc w doborze preparatu
  • wszelka pomoc związana z zamówieniami - zmiana adresu, informacja o statusie zamówienia, itp.
  • komunikacja z magazynem wysyłkowym sklepu.
Oferujemy:
  • bardzo ciekawą pracę w branży zdrowego stylu życia, w młodym zespole
  • obszerne szkolenie przygotowujące do roli doradcy suplementacyjnego
  • brak korporacyjnej atmosfery, jesteśmy rodzinną firmą
  • nie obowiązuje sztywny dresscode
  • pracę w godzinach popołudniowych (16-20)
  • atrakcyjne wynagrodzenie dla odpowiedniej osoby
  • możliwość pracy zdalnej po uprzednim przeszkoleniu w biurze
Nasze biuro mieści się w Gdyni Orłowie.

Oczekujemy Twojego zgłoszenia do 18 listopada 2023 roku włącznie, jednak zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji w przypadku znalezienia odpowiedniego kandydata.

Prześlij nam maila ze zgłoszeniem na adres praca[małpa]mothersprotect.com w tytule
wpisując Dietetyk - doradca suplementacyjny.

Zawrzyj w nim CV, kilka słów o sobie (w treści maila) i wpisz magiczne słowo na końcu
wiadomości, w P.S.

Aktualizacja: 21.11.2023