Digital marketing/ e-mail marketing

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4600 - 5400
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukasz firmy w której połączysz zamiłowanie do zwierząt z pracą?
Rodzinna firma zoologiczna z długoletnią tradycją, poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie oraz kontrola nad bazą klientów
  • automatyzacja e-mail marketingu
  • zarządzanie stronami internetowymi
  • kierowanie kampaniami reklamowanymi
  • monitorowanie wydajności stron internetowych
  • monitorowanie trendów w obszarze e-commerce
  • tworzenie działań SEO oraz SEM/współpraca z agencjami
  • kontrola oraz odpowiadanie na wszelkiego rodzaju treści pojawiające się w Internecie
  • raportowanie działań
Doświadczenie:
  • znajomość narzedzi Googe Ads, Meta Ads,
  • znajomość narzędzi Google Analytics 4
  • doświadczenie w digital marketingu
  • zdolności analityczne
  • znajomość narzędzi do e-mail marketingu (mile widziana znajomość GetResponse)
  • dobra organizacja - umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie
  • komunikatywność oraz kreatywność.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją,
- dofinansowanie do karty MultiSport,
- premie do wypłaty,
- rozwój zawodowy poprzez udział w interesujących szkoleniach,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne,
- możliwość awansu wewnętrznego.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Zoo Karina (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)