Document Review Specialist with Dutch

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
6700
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: 1183019

Aktualnie dla naszego Klienta firmy z branży konsultingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zakres zadań:
  • Weryfikacja oraz analiza dokumentów
  • Porównywanie danych pomiędzy systemami i plikami bazowymi
  • Sprawdzanie poprawności korespondencji pod kątem AML
Wymagania:
  • Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie za naszym pośrednictwem na podstawie umowy zlecenie na 9 miesięcy z możliwością jej przedłużenia
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dnia z biura, 2 dni z domu)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
Lokalizacja: Gdańsk (Oliwa)
Osoby zainteresowane zapraszamy prosimy o kliknięcie „Aplikuj teraz” i wysłanie aktualnego CV.
[Hays Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 361]