Doradca Klienta/Sprzedawca

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4300 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Motuni Jewellery - Dołącz do naszego zespołu!
Stanowisko: Doradca Klienta/Sprzedawca
Lokalizacja: Gdynia
Typ umowy: Pełny etat / Część etatu, Umowa o pracę

Motuni Jewellery, rodzinna rozwijająca się marka specjalizująca się w wyjątkowej, ręcznie robionej biżuterii, poszukuje odpowiedzialnych osób na stanowisko Doradcy Klienta/Sprzedawcy. Działamy na rynku od 2021 roku. Można nas spotkać na różnego typu eventach organizowanych w całej Polsce oraz zakupić produkty na stronie motunijewellery.com. W ramach rozwoju marki otwieramy wyspę handlową w galerii w Gdyni, do której poszukujemy 2 pracowników. Jeśli pasjonujesz się modą i lubisz pracę z ludźmi, dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć niezapomniane wrażenia dla naszych klientów. W tej pracy sprawdzą się zarówno Panie jak i Panowie.

Obowiązki
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami marki
  • Utrzymywanie wysokiego standardu prezentacji produktów i dbanie o wygląd stoiska
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz dbałość o prawidłowość transakcji
  • Metkowanie biżuterii oraz aktualizacja w systemie magazynowym
  • Przygotowywanie treści do publikacji w mediach społecznościowych
  • Dopasowywanie biżuterii do indywidualnych potrzeb klientów

Wymagania
  • Uczciwość i sumienność
  • Pozytywne usposobienie
  • Elastyczność czasowa i gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Gotowość do nauki nowych rzeczy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Płynna znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
  • Umowę o pracę (umowa zlecenie w okresie próbnym)
  • Wypłatę na czas
  • Rabat pracowniczy
  • Praca na pełen lub część etatu
  • Szkolenie wprowadzające oraz specjalistyczne w zakresie oferowanej biżuterii
Wynagrodzenie
  • 4300 - 5000 brutto, w zależności od umiejętności i doświadczenia
Jak aplikować?
Wyślij swoje CV na adres: [ukryte]
Wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Motuni Jewellery w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
W tytule wiadomości prosimy wpisać „Doradca Klienta - [Twoje imię i nazwisko]”.

Informacje o firmie

Wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Motuni Jewellery w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.