Doradca Technologiczny - Dział Narzędzi i Oprzyrządowania Obrabiarek

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mile widziane mechaniczne)
  • praktyczna znajomość obsługi obrabiarek CNC (mile widziani operatorzy i programiści)
  • doświadczenie w handlu mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • sumienność i pracowitość
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Główne zadania

  • doradztwo techniczne
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi Klientami
  • pozyskiwanie nowych Klientów w powierzonym regionie
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • narzędzia pracy (w tym samochód do użytku własnego)
  • solidne wynagrodzenie proporcjonalne do efektów pracy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej - po okresie próbnym
  • dofinansowanie do wypoczynku i zajęć sportowych – po okresie próbnym
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Aktualizacja: 15.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl