Doradca ds. sprzedaży nieruchomości premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

DORADCA ds. SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI PREMIUM
Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami rynku Premium w Trójmieście
  • Nawiązywanie kontaktu z klientem oraz budowanie bazy danych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z klientami podczas finalizacji transakcji
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami po sfinalizowanych transakcjach
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości w sektorze Premium-warunek konieczny
  • Znajomość rynku deweloperskiego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • Dyspozycyjność
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętność zarządzania swoją pracą pod presją czasu
  • Nienaganna prezencja, uśmiech oraz wysoko kultura osobista
  • Umiejętność współpracy, orientacja na cel, samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne biuro oraz niezbędne, nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Pracę w zgranym, pozytywnie nastawionym zespole
  • Pracę umożliwiającą rozwój i zdobywanie wiedzy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
Informacje o firmie

Aktualizacja: 07.03.2024