Doradca klienta / Handlowiec

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy specjalisty do Hurtowni płyt wiórowych i akcesoriów meblowych Bomar Reda.
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenia w obsłudze dokumentów sprzedaży i obrotu magazynowego
  • Doświadczenie w sprzedaży płyt wiórowych oraz akcesoriów meblowych, w obrocie hurtowym i detalicznym
  • Znajomość produktów Blum, Sevroll, GTV, PFL, oraz czołowych producentów akcesoriów meblowych
  • Doświadczenie w procesie obsługi sprzedaży usług formatowania i oklejania formatek
  • Skuteczność w pozyskiwaniu nowych oraz utrzymywaniu aktualnych klientów firmy
  • Biegła znajomość oprogramowania biurowego
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość oprogramowania WF Mag
  • Prawo jazy kategorii B
Obowiązki:
  • Obsługa dokumentacji sprzedaży i obrotu magazynowego w oprogramowaniu WF Mag
  • Obsługa kasowa operacji sprzedaży
  • Doradztwo dla klienta w zakresie: doboru płyty wiórowej, akcesoriów meblowych i cięcia i oklejania formatek
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami firmy
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy: magazyny, usługi, księgowość, logistyka
Oferujemy:
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • bezpieczeństwo zatrudnienia dla profesjonalistów zorientowanych na sukces
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji w przyszłości
  • przyjazną atmosferę
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres : [ukryte]
Jesteśmy Bomar.
Oferujemy szeroką gamę płyt laminowanych, budowlanych, MDF, HDF, sklejki oraz akcesoriów meblowych. Usługi formatowania i oklejania realizujemy na profesjonalnych maszynach, a własna flota zapewnia szybką reakcję na każde zamówienie naszych partnerów.
Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami.
Dołącz do naszego zespołu.