Dyrektor Produkcji w branży drzewnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja

Czego od Ciebie oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, mile widziana technologia drewna,
  • kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży drzewnej),
  • praktycznej wiedzy z zakresu organizacji i doskonalenia produkcji,
  • doświadczenia w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • gotowości do relokacji w okolice Kościerzyny/Chojnic/Starogardu Gdańskiego.

Jakie zadania na Ciebie czekają

  • odpowiedzialność za całościowe zarządzanie procesem produkcji w branży drzewnej,
  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz terminowej realizacji planu,
  • zarządzanie kosztami produkcji oraz wydajnością,
  • organizowanie i doskonalenie procesów produkcji, w celu poprawy efektywności, wydajności i jakości,
  • stała współpraca z zarządem firmy w kwestiach związanych z jej funkcjonowaniem,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań,
  • kontrola i nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Co możemy Ci zaoferować?

  • odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość wsparcia w relokacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • auto służbowe,
  • rozwój na samodzilenym stanowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i szkoleń we Francji,
  • pakiet medyczny,
  • nagrody jubileuszowe,
  • ubezpieczenie grupowe-preferencyjne warunki,
  • pracę w rozwojowym zespole bez sztywnych zasad korporacyjnych.

Aktualizacja: 24.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl