Ekspert / Ekspertka ds. obsługi artworków i materiałów opakowaniowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna
Charakter pracy
Hybrydowa

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej (lub pokrewnej)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w pracy z pakietem MS Office, Adobe Acrobat (obsługa systemów do zarządzania grafiką opakowań będzie dodatkowym atutem)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i terminowość

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Współpraca i wsparcie zespołu komercji CMO w rozwoju biznesu
  • Przegląd procesów i wprowadzenie usprawnień w zakresie zarządzania artworkami w CMO
  • Udział w procesie wdrożeń produktów leczniczych dla klientów CMO, w zakresie nadzoru przygotowywania wzorów graficznych produktów leczniczych
  • Koordynowanie procesów tworzenia i zmian wzorów graficznych opakowań
  • Zarządzanie procesem implementacji i zmiany artworków w systemach wewnętrznych
  • Tworzenie i zarządzanie Informacją o Produkcie CMO w zakresie jego opakowania
  • Udział w projektach związanych z procesem zarządzania i optymalizacji materiałów opakowaniowych
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji wewnątrz organizacji oraz do klientów zewnętrznych, w tym udział w spotkaniach z klientami
  • Rozwiązywanie problemów, analiza ryzyka dla prowadzonych projektów kontraktowych dla klientów CMO

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 24.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl