Elektromechanik / Mechanik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • gotowość pracy w nadgodzinach,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • mile widziana obsługa wózków widłowych oraz obsługa suwnicy z poziomu "0",
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • demontaż i montaż silników elektrycznych,
  • bieżąca ocena stanu technicznego remontowanych urządzeń,
  • przezwajanie silników elektrycznych.

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • system poleceń pracowniczych,
  • pakiet benefitów (dofinansowana opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe),
  • ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę,
  • PARTNERską atmosferę pracy.

Aktualizacja: 04.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl