Ogłoszenie nieaktualne

Elektromonter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o specjalności elektromonter, elektryk,
  • gotowość do pracy w nadgodzinach i do wyjazdów w kilkudniowe delegacje,
  • praktyczna znajomość zagadnień z techniki instalacyjnej i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
  • uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • usuwanie usterek i awarii oraz naprawy bieżące urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie prac instalacyjnych,
  • wykonywanie oględzin i przeglądów urządzeń elektroenergetycznych.

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie, która wciąż rozwija się na wielu płaszczyznach,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną Luxmed, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie szkoleń, kursów czy studiów), motywacyjny system premiowy oraz zabezpieczenie socjalne,
  • stałość i terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień, a także dostęp do wiedzy eksperckiej,
  • PARTNERską atmosferę pracy,
  • program poleceń pracowniczych (nagrody pieniężne za polecenie do pracy 1,5tyś zł),
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na specjalnych preferencyjnych warunkach,
  • narzędzia pracy.

Aktualizacja: 04.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl