Ogłoszenie nieaktualne

Elektromonter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Twój zakres obowiązków
  • Realizacja prac elektrycznych związanych z budową/modernizacją oświetlenia ulicznego
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, w tym przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznej
  • Realizacja prac związanych z budową/przebudową instalacji elektroenergetycznych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w branży oświetleniowej jest mile widziane, ale chęć nauki również się liczy!
  • Gotowość do pracy w delegacji – głównie woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie i Warmińsko – Mazurskie
  • Wykształcenie w kierunku elektrotechnicznym lub pokrewnym
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia SEP gr.1
Mile widziane
  • Uprawnienia na HDS oraz koparki/ładowarki będą dodatkowym atutem
  • kat. B+E – mile widziane
To oferujemy
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Współpraca z zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, więc nauczymy Cię tego czego nie potrafisz
  • Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną
  • 50% dofinansowania do karty sportowej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
Informacje o firmie
FBSerwis SA to spółka będąca częścią Grupy Budimex.
Realizuje kontrakty obejmujące: usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymanie techniczne budynków oraz obiektów przemysłowych (m.in. siedziby Sądu Najwyższego w Warszawie, Portu Gdańsk), modernizację infrastruktury oświetleniowej (m.in. wymiana ponad 6 tys. opraw oświetleniowych w Sosnowcu) oraz bieżące utrzymanie około 1800 km dróg krajowych i autostrad oraz dróg wewnętrznych klientów.
Do klientów firmy należą m.in. miasto Wrocław, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, miasto Słupsk.