Elektryk / Elektroenergetyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy 3- zmianowej;
  • Wykształcenia o profilu elektrycznym (elektronika, elektryka, elektromechanika, energoelektryka);
  • Doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii elektroenergetycznych urządzeń i sieci oraz przyczyn ich powstawania;
  • Posiadanie uprawnień SEP, gr.1, eksploatacja, gdy brak pracodawca umożliwi ich uzyskanie,
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych, posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz elektronarzędziami będzie dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków:

  • Dbanie o ciągłość dopływu energii;
  • Konserwacja urządzeń wykorzystywanych do produkcji energii elektrycznej;
  • Usuwanie bieżących awarii instalacji i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania;
  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych;
  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu elektroenergetyki;
  • Obsługa techniczna w zakresie elektrycznym;
  • Rozwijanie procesów technologicznych i elektroenergetycznych.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Aktualizacja: 06.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl