Elektryk / Elektromonter Rozdzielnic Elektrycznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Obowiązki:

  • Montaż mechaniczny rozdzielnic i skrzynek elektrycznych w oparciu o dokumentację techniczną:
    • Prefabrykacja obudów
    • Montaż urządzeń i szyn miedzianych oraz materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami elektrycznymi i rysunkami gabarytowymi
    • Wykonywanie oznaczeń na urządzenia, przewody i listwy zaciskowe
    • Wykonywanie połączeń wysoko prądowych (kable o dużych przekrojach)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów
  • Doświadczenie w produkcji szaf elektrycznych mile widziane
  • Zdolności manualne i umiejętności posługiwania się narzędziami
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość doskonalenia zawodowego i rozwoju
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu międzynarodowym, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe

Aktualizacja: 24.05.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl