Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk Przemysłowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Jesteśmy firmą, która powstała na bazie kilkunastoletniego zawodowego doświadczenia członków zespołu, który ją założył. Wszyscy jesteśmy inżynierami z pasją, wiedzą, doświadczeniem i ambicją.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów sterowania dla szeroko rozumianego przemysłu, doradztwem z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych oraz zarządzaniem projektami. Nasze doświadczenie związane jest głównie z przemysłem motoryzacyjnym, intralogistyką oraz automatyką budynkową.

Obecnie szukamy osoby, która dołączy do doświadczonego zespołu elektryków i elektromonterów instalacji przemysłowych w branży automotive na stanowisku:

Twój zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji elektrycznych w przemyśle motoryzacyjnym
  • Poszukiwanie rozwiązań w obszarze zaawansowanych technologii i nowości technicznych
  • Montaż tras kablowych
  • Prace połączeniowe urządzeń elektrycznych
  • Prace serwisowe w instalacjach elektrycznych maszyn i urządzeń
Nasze wymagania:
  • Znajomość praktycznych rozwiązań w obszarze techniki napędowej oraz wykorzystania robotów przemysłowych
  • Doświadczenie w pracy z protokołami komunikacji np.: Profinet, EtherCAT, Profibus, CAN
  • Wykształcenie techniczne oraz uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość na zagraniczne wyjazdy służbowe (ok. 60-70% czasu pracy)
  • Sprawne posługiwanie się rysunkami technicznych i schematami elektrycznymi
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane:
  • Znajomość standardów automotive
  • Praktyka w wykonywaniu pomiarów elektrycznych
  • Kontakt z klientem w języku angielskim lub niemieckim
  • Proaktywność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie za osiągane wyniki i dodatkowe funkcje pełnione w projekcie
  • Przyjazną i otwartą atmosferę w zespole
  • Komfortowe zakwaterowanie w czasie delegacji (indywidualne pokoje lub apartamenty)
  • Własną flotę aut osobowych do podróży służbowych
  • Spotkania integracyjne w ramach zespołów projektowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez kontakt z zawansowanymi rozwiązaniami technicznymi w branży automotive
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [ukryte] .