Elektryk - nie wymagamy doświadczenia !

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Elektryk

Lokalizacja: Dębogórze k/Gdyni, woj. pomorskie
Wymiar: Pełny etat

Co możemy Ci zaoferować?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1-mc okresu próbnego – umowa zlecenie)
  • pracę od poniedziałku do piątku po 8h dziennie (możliwe nadgodziny),
  • wynagrodzenie podstawowe w zakresie 5 000 zł – 7 000 zł brutto/mc, adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,
  • finansowanie szkoleń umożliwiających rozwój zawodowy,
  • pełne szkolenie stanowiskowe - możliwe przyuczenie !
  • pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie.
Twoje obowiązki:
  • pomoc w wykonywaniu pomiarów elektrycznych,
  • pomoc w przyłączaniu sieci elektroenergetycznych nn i SN,
  • wykonywanie innych prac związanych z montażem i naprawą instalacji elektrycznych.
Czego oczekujemy?
  • minimum zawodowe wykształcenie elektryczne, energetyczne lub pokrewne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych w terenie,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - bo razem osiągamy najlepsze wyniki.

Jeśli czujesz, że to jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Aplikuj poprzez formularz aplikacyjny lub skontaktuj się z nami pod numerem [ukryte] .

Przypominamy, że Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.
Workhouse4you(c.23651)