Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6600 - 7300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jeśli elektryka to Twoja pasja, a poszukujesz możliwości rozwoju w zgranej drużynie wiodącego pracodawcy, mamy dla Ciebie świetną okazję! Nasz Klient, ceniony lider w swojej branży, poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk

Lokalizacja: Gdańsk
Wymiar: Pełny etat

Co możemy Ci zaoferować?
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dającej Ci stabilność i pewność jutra,
  • pracę w systemie 12-godzinnym, wliczającym także dni weekendowe. Dwa dni pracy, dwa dni wolnego - dla idealnej równowagi,
  • wynagrodzenie podstawowe w zakresie 6 600 zł - 7 300 zł brutto/mc, adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,
  • dodatkowo atrakcyjną premię, motywującą Cię do osiągania doskonałych wyników,
  • bogaty pakiet socjalny, obejmujący prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne oraz wsparcie finansowe na szkolenia i kursy językowe,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, gdzie masz możliwość rozwijania swojej kariery.
Twoje obowiązki:
  • gwarantowanie bezawaryjnej pracy urządzeń pod względem elektrycznym,
  • diagnoza i bieżące usuwanie usterek, by nasze maszyny działały jak najlepiej,
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń, by wszystko działało harmonijnie,
  • ścisłe przestrzeganie zasad BHP, bo bezpieczeństwo jest priorytetem,
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, bo rozwijamy się razem.
Czego oczekujemy?
  • podstawowej wiedzy z zakresu urządzeń elektrycznych oraz układów ich regulacji i sterowania - to podstawa,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych, bo to Twoje narzędzie pracy,
  • doświadczenia z zakresu instalacji elektrycznych - Twoja wiedza się przyda,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV - to dodatkowy atut,
  • umiejętności obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office) - w dzisiejszych czasach niezbędne,
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokościach - Twój zapał nie zna granic,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - bo razem osiągamy najlepsze wyniki.
Jeśli czujesz, że to jest dla Ciebie, nie zwlekaj! Aplikuj poprzez formularz aplikacyjny lub skontaktuj się z nami pod numerem [ukryte] .

Przypominamy, że Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za uczestnictwo w procesie rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(malpa)workhouse4you.pl"
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Czekamy na Ciebie!
Zespół Workhouse4you Sp. z o.o.