Ogłoszenie nieaktualne

Event Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Eventy,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Firma: KOMBINAT
Lokalizacja: Gdańsk, Karłowicza 23
Stanowisko: Event Manager

Opis stanowiska:
Szukamy ambitnego i kreatywnego Event Managera, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu różnymi typami imprez oraz jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i pełną pomysłów, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:
  • Planowanie, koordynacja i realizacja różnorodnych wydarzeń, takich jak konferencje, spotkania firmowe, imprezy promocyjne i wiele innych
  • Budżetowanie i zarządzanie finansami związanymi z projektami eventowymi
  • Wybór odpowiednich lokalizacji, dostawców, i zespołów obsługi eventów
  • Negocjacje z dostawcami i koordynacja działań zespołu
  • Monitorowanie postępów projektu i dbanie o terminowe dostarczanie usług
  • Rozwijanie kreatywnych koncepcji i pomysłów na wydarzenia, które spełnią oczekiwania klientów
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów i sytuacji kryzysowych podczas imprez
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, marketingiem, lub eventami
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze event managementu (min. 2 lata)
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Kreatywność oraz zdolność do generowania nowych pomysłów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi oprogramowania do zarządzania projektami i MS Office

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [ukryte]

Termin składania aplikacji: 25.10.2023

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.