Fakturzysta / Handlowiec, Specjalista ds. sprzedaży i rozliczeń

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Obowiązki:
  • prowadzenie rozmów oraz korespondencji handlowej z klientami,
  • przygotowywanie oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • nadzór nad system faktur elektronicznych EDI,
  • przyjmowanie i dokumentowanie reklamacji klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • kontrola płatności za faktury,
  • biegła obsługa systemu Symfonia Handel,
Wymagania :
  • Punktualność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność i dokładność,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność szybkiej adaptacji w młodym i dynamicznym zespole poprzez wykazanie inicjatywy oraz konsekwencji w realizowaniu ustalonych celów,
Odpowiedzialność :
  • Rzetelne wykonanie powierzonych obowiązków,
  • Dbanie o mienie oraz dobrą reputację firmy.
  • Prawidłowość przygotowywanych dokumentów i danych wprowadzanych do systemu finansowo - księgowego,
Informacje o firmie
Firma QUIZA jest wiodącym polskim importerem i dystrybutorem świeżych bananów. Współpracujemy bezpośrednio z producentami owoców z krajów Ameryki Centralnej, oraz zaopatrujemy w banany największe sieci handlowe w kraju i za granicą. Posiadamy największą i najnowocześniejszą dojrzewalnię bananów w Europie Centralnej oraz nowoczesną bazę logistyczno-transportową. Pracujemy w małym i dynamicznym zespole.

Aktualizacja: 22.01.2024