Fizyk medyczny/ Specjalista ds. pomiarów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Konstrukcja / Technologie,
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Akredytowane laboratorium badawcze szuka fizyka/ inżynieria fizyki (lub pokrewne) do pracy w charakterze specjalisty ds. pomiarów urządzeń rentgenowskich oraz pomocniczych.

Zakres naszej działalności obejmuje:
-testy specjalistyczne RTG
-testy podstawowe RTG
-inne pomiary promieniowania jonizującego
-projekty Ochrony Radiologicznej
-nadzór IOR w medycynie i w przemyśle
-przygotowanie dokumentacji z zakresu Systemu Zarządzania Jakością

Wymagania:
- wykształcenie wyższe: fizyk medyczny, inżynieria biomedyczna lub pokrewne posiadające w swoim zakresie wykłady z fizyki
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w wykonywaniu pomiarów lub pracy z systemem ISO- nie jest to warunek obowiązkowy

Obowiązki:
- wykonywanie testów eksploatacyjnych urządzeń rentgenowskich oraz pomocniczych
- analizowanie wyników oraz sporządzanie raportów z badań

Oferujemy:
- długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szeroki pakiet szkoleń wdrażających
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe, telefon, laptopa,...)
- pracę w doświadczonym zespole
- możliwość dalszego rozwoju oraz poszerzania kompetencji w szeroko pojętej działalności związanej z ochroną radiologiczną (np. uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej, wykonywanie projektów osłon stałych, specjalisty w zakresie fizyki medycznej w zakresie rentgenodiagnostyki i radiologii zabiegowej i wiele wiele innych)

CV prosimy wysyłać na adres: [ukryte] .
Aplikacje przyjmujemy do 29 grudnia 2023r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Aktualizacja: 15.12.2023