Ogłoszenie nieaktualne

Główna/y Księgowa/y

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami
  • sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami,
  • rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
Informacje o firmie
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości- min. średnie.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku.
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego, prawa
  • spółdzielczego i Ustawy o rachunkowości.
  • Znajomość programu DOM5 będzie mile widziana
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Aktualizacja: 19.01.2024