Ogłoszenie nieaktualne

Główny Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: GMAG/02/24

Obecnie w związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko:

GŁÓWNY MAGAZYNIER

OPIS STANOWISKA
  • Nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej, w tym między innymi nadzór nad poprawnością wypełniania dokumentów produkcyjno-magazynowych,
  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową,
  • Wprowadzanie zmian i optymalizacji do funkcjonowania magazynu oraz pracy zespołu,
  • Prowadzenie komunikacji z pozostałymi działami w firmie – ustalenia z działem zaopatrzenia, produkcją oraz planowaniem,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu,
  • Monitorowanie stanów magazynowych,
  • Udział w rozładunku dostaw,
  • Kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru,
WYMAGANIA

  • Doświadczenie na stanowisku wiodącym w magazynie produkcyjnym,
  • Znajomość zagadnień z zakresu skutecznego prowadzenia gospodarki magazynowej,
  • Umiejętność zarządzania małym zespołem magazynowym,
  • Znajomość dowolnego programu magazynowego i gotowość do wdrożenia się w program wewnętrzny stoczni, znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie, niezbędna do obsługi programów i pozycji magazynowych,
  • Silna osobowość, umiejętność podejmowania decyzji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, a także pracy zespołu,
  • Otwartość na współpracę z innymi działami, komunikatywność i rzetelność w kontaktach ze współpracownikami,
  • Otwartość do nauki branży, produktów i ich specyfiki magazynowania,
OFERUJEMY
  • Pracę w rozwijającej się firmie z branży budowy luksusowych jachtów,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość bezpośredniego wpływu na funkcjonowanie magazynu i kształt zespołu,
  • Prywatną opiekę medyczną i możliwość dołączenia do ubezpieczenia na życie,
Aplikacje prosimy kierować na adres: [ukryte] z dopiskiem GMAG/02/24. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a wszystkim dziękujemy za aplikowanie i zainteresowanie naszym ogłoszeniem.
Informacje o firmie

Stocznia Conrad to międzynarodowa stocznia specjalizująca się w budowie luksusowych jachtów żaglowych i motorowych. Znajdujemy się w Gdańsku, jednym z najbardziej historycznych miast stoczniowych w Europie Północnej. Nasza stocznia zatrudnia ponad 300 specjalistów w dziedzinie budowy okrętów, złożonej inżynierii, dawnego rzemiosła i nowoczesnej budowy jachtów. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i dostawcami w Polsce, Europie i na świecie w oparciu o nasze motto „jachty najwyższej jakości w najlepszej cenie”. Cenimy u naszych pracowników nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także samodzielność, kreatywność i poszukiwanie rozwiązań, które sprawiają, że Stocznia Conrad jest miejscem wybieranym przez armatorów z całego świata.

W przypadku chęci uczestnictwa w rekrutacji proszę o umieszczenie
w składanych dokumentach podpisanego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w procesie rekrutacji przez okres 9 miesięcy.

W przypadku gdy, z własnej woli, w składanych dokumentach przekazuje Pani/Pan szczególnej kategorii dane osobowe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tj. pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej) proszę o umieszczenie w składanych dokumentach podpisanego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnej kategorii danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach.

Aktualizacja: 16.02.2024