Grafik 3D, Projektant, Designer (Marvelous Design+3D)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Animacja komputerowa,
Grafika,
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Prężnie rozwijająca się Firma z Gdyni zatrudni do swojego zespołu:
Grafika 3D, Projektanta, Designera (Marvelous Design+3D)

Twój zakres obowiązków;
  • Projektowanie i ilustrowanie produktów wyposażenia domu i mody w programie Marvelous Designer
  • Pomoc przy ułożeniu kroków produkcyjnych w oparciu o w/w program
  • Pomoc przy Sourcingu surowców i półproduktów
  • Projektowanie wnętrz w przestrzeni 3D
  • Projektowanie, oszacowanie czasu produkcji, kalkulację kosztów,
  • Współpraca z resztą teamu
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i wspieranie działań promocyjnych.
Pasjonuje Cię UI/UX lub modelowanie 3D?
Mamy dedykowane zespoły w naszym dziale Content w których będziesz w stanie pogłębiać swoją wiedzę.

Nasze wymagania;
  • znajomość dodatkowego programu graficznego 3D wraz z silnikiem
  • Samodzielność, kreatywność i otwartość
  • Portfolio z linkami do swoich prac / kampanii w podobnym zakresie umiejętności- obowiązkowe, mile widziany opis co było zrobione i etapy tworzenia poszczególnych prac krok po kroku

Oferujemy;
  • Praca stacjonarna w Gdyni.
  • Umowę o pracę lub dowolną formę współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę, perspektywy rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych.

CV wraz z nazwą aplikowanego stanowiska prosimy wysyłać na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 14.12.2023