Grafik kreatywny - specjalista ds. marketingu

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Fotografia,
Grafika
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: grafik kreatywny - specjalista ds. marketingu

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w postprodukcji, retuszu fotografii oraz biegła znajomość programów z rodziny Adobe: Photoshop, Lightroom
  • b. dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna swoboda w posługiwaniu się w mowie i w piśmie)
  • duża doza kreatywności i inicjatywy
  • zmysł estetyczny, dbałość o szczegóły
  • samodzielność i zaangażowanie
  • pozytywne podejście i gotowość do nauki i rozwoju
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność w podejściu do powierzonych obowiązków
Mile widziana znajomość i/lub chęć rozwoju w zakresie:
  • fotografii, kręcenia i montażu filmów
  • panelu Google Ads, Google Analytics
  • zagadnień z zakresu SEO
  • znajomość języka niemieckiego
Obowiązki na tym stanowisku:
  • współpraca przy opracowywaniu strategii marketingowej: research, analiza i wdrażanie pomysłów, planowanie i tworzenie kampanii reklamowych
  • czynny udział w spotkaniach z klientami z Polski i całego świata (niezbędna bardzo dobra znajomość języka angielskiego)
  • bieżąca obsługa zapytań (na początku mailowych, z czasem i po okresie wdrożenia również telefonicznych), opracowywanie ofert i zamówień
  • projektowanie i tworzenie materiałów graficznych na potrzeby stron internetowych, mediów społecznościowych, kampanii oraz do druku; obróbka, edycja, archiwizowanie fotografii
  • udział w zadaniach związanych z obsługą stron internetowych, bloga i profili social media (FB, Instagram, YouTube, itd.)

Co oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie z długoletnim stażem na rynku
  • duże możliwości rozwoju, wdrożenie i wszystkie niezbędne szkolenia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, stałe wynagrodzenie, które rośnie w miarę Twojego doświadczenia i zaangażowania
  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie zespołu na każdym etapie

Informacje o firmie
Nasz innowacyjny projekt kapsuły mobilnej AZAR4® na pickupa powstał z myślą o podróżnikach i osobach, które pragną nie tylko przemieszczać się po zwykłych drogach, ale również mają potrzebę odwiedzania miejsc trudno dostępnych.
W rankingu Minds Eve Design nasz pickup kamper AZAR4®, pokonał 9 konkurencyjnych rozwiązań produkowanych na całym świecie!
Dlatego też, do naszego zespołu poszukujemy osoby z pasją, która pomoże nam jeszcze bardziej rozwinąć nasz projekt i dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Aktualizacja: 29.01.2024