Ogłoszenie nieaktualne

Grafik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Animacja komputerowa,
Grafika,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • projektowanie graficzne – opracowywanie projektów zgodnie ze zleceniem i implementowanie go na zaplanowane materiały reklamowe drukowane/cyfrowe
  • projektowanie graficzne na potrzeby firmowych stron internetowych, newsletterów, social media
  • projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowych offline (ulotki, katalogi, foldery)
  • tworzenie kreatywnych grafik reklamowych, brand design, logo, identyfikacja graficzna
  • obróbka cyfrowa materiałów graficznych, zdjęć
  • przyjmowanie i sprawdzanie prac pod względem ich poprawności
  • weryfikacja materiałów graficznych otrzymanych od Klienta
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • kontakt z Klientem
  • współpraca z agencjami, drukarniami
  • tworzenie stron www
  • konfiguracja oraz obsługa CMS
  • doświadczenie i umiejętność prowadzenia kanałów social media
  • projektowanie animacji 2D lub 3D
  • podstawowa znajomość HTML
Umiejętności i kwalifikacje kandydata:
  • doświadczenie w pracy z projektami graficznymi, w agencji
  • biegła obsługa pakietów graficznych Adobe
  • znajomości zagadnień DTP
  • znajomość języka angielskiego
  • kreatywność, poczucie estetyki, oryginalność i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań
  • samodzielność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
  • efektywność i elastyczność działania w pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
Oferujemy:
  • stałą pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania przy wielu projektach
  • niezbędne narzędzia pracy