Ogłoszenie nieaktualne

HR Business Partner

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Nasze zakłady znajdują się na pięknych terenach polskich Kaszub. Na rynku działamy już trzydzieści lat. Wciąż prężnie się rozwijamy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, a liczne technologie, którymi dysponujemy, czynią nas liderem na rynku.

Stanowisko: HR Business Partner
Miejsce pracy: Kawle 13 (okolice Sierakowic)
Dołącz do naszego HR’owego Dream Team i twórz z nami firmę swoich marzeń. Jesteśmy otwarci na zmiany, głodni rozwoju i chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Jeśli chce Ci się chcieć, lubisz szukać rozwiązań a nie problemów, informacja zwrotna to dla Ciebie motor napędowy do rozwoju i bycia lepszą wersją siebie - dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie rekrutacji zgodnie z potrzebami organizacji przy współpracy z zespołem ds. rekrutacji.
  • Realizacja procesu onboardingu i offboardingu.
  • Wspieranie przechodzenia organizacji przez zmiany związane z wdrażaniem projektów z obszarów HR.
  • Budowaniem organizacji bazującej na zażądaniu przez kompetencje i wdrażanie polityk takich jak: wynagrodzeń i premiowania, rozwoju pracowników, budowanie kultury organizacyjnej opartej o wartości i inne.
  • Doradztwo oraz wsparcie kierowników liniowych.
  • Wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji między pracownikami a kierownictwem.
  • Sporządzanie analiz i raportów.
  • Proponowanie i wdrażanie wskaźników i mierników z obszaru HR.
  • Bliska współpraca z zespołem administracji kadrowo-płacowej.

Wymagania pracodawcy:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi).
  • Znajomość dobrych praktyk rekrutacyjnych.
  • Znajomość procesów HR związanych z rozwojem i motywowaniem pracowników.
  • Znajomość przepisów związanych z prawem pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami i wprowadzaniu zmian w organizacji.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • codziennie domowe obiady
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • Wspólnie wypracowaną ścieżka rozwojowa,
  • premie powiązane z efektami Twojej pracy
  • zniżki na produkty firmowe
  • paczki świąteczne
  • eventy firmowe
  • możliwość pracy hybrydowej
 LINK APLIKACYJNY: https://grupamielewczyk.traffit.com/public/an/a2tZPQ==?source=career_page

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Uwaga: jeżeli chcesz, aby Twoje CV lub list motywacyjny były brane pod uwagę również w kolejnych rekrutacjach Administratora powinieneś dopisać w przesłanym CV liście motywacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku przez firmę Mielewczyk Sp. z o. o., (ul. Podgórna 3, 83-332 Dzierżążno) na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 10.01.2024