Ogłoszenie nieaktualne

Human Resources Manager

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
2000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Agencje pracy,
Doradztwo i consulting,
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: hr

Twój zakres obowiązków
  • współpraca z menedżerami obszaru w realizacji polityki personalnej dla klientów firmy
  • prowadzenie rekrutacji na wybrane stanowiska
  • koordynowanie kluczowych procesów HR (w tym m.in. zatrudnienia, zmian warunków, onboardingu, sukcesji, zmian struktur, oceny okresowej)
  • doradzanie menedżerom w zakresie prawa pracy i zarządzania zespołami
  • współudział w budowaniu systemów premiowania
  • udział w bieżących projektach zespołu
Nasze wymagania
  • min. 2-letnie doświadczenie
  • praktyczna znajomość prawa pracy
  • umiejętność ustalania priorytetów i bardzo dobrej organizacji pracy
  • rozumienie procesów biznesowych i nastawienie na realizację celów
  • umiejętność budowania partnerskich relacji ze współpracownikami i klientami
  • wyższe wykształcenie
Praca zleceniowa w zakresie realizacji kontraktów w obszarze HR dla klientów firmy : rekrutacja, optymalizacja zatrudnienia, opisy stanowisk, systemy premiowe, restrukturyzacja zatrudnienia itp
W okresie próbnym praca przy określonych kontraktach płatna od kontraktu.