Inspektor nadzoru budowlanego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie okresowych przeglądów zgodnie z art. 62 prawo budowlane,
  • Kontrola stanu technicznego budynków mieszkalnych,
  • Prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego
  • Przygotowanie kosztorysów inwestorskich oraz kosztorysów szczegółowych,
  • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót, potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz nadzór nad pracami gwarancyjnymi (usunięcia wad, usterek),
  • Nadzór nad wykonawstwem robót, uczestniczenie w odbiorach technicznych,
  • Weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie materiałów i odpowiedzi na korespondencję mieszkańców,
  • Reprezentowanie firmy wobec instytucji.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • 2-letni doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane (mile widziane świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji i dozoru gr. 1 o napięciu powyżej 1 kV)
  • Znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, MS Outlook, AutoCad,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w realizacji powierzonych celów
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy ?
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
• Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na podany adres e mail : @ wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska.

Informacje o firmie
Estate Care Zarządzanie Nieruchomościami jest największym w Polsce północnej, profesjonalnym podmiotem świadczącym usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami.
Naszą specjalnością są Wspólnoty Mieszkaniowe oraz nowoczesne nieruchomości komercyjne. Zarządzamy ponad 100 obiektami  o powierzchni użytkowej przekraczającej 700.000 m2 położonych w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.
Posiadamy siedzibę w centrum Sopotu oraz cztery oddziały, pozostając na co dzień do dyspozycji zarządów i właścicieli nieruchomości.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy oraz rozbudową wewnętrznych struktur prowadzimy rekrutację do naszego zespołu na stanowisko:

Inspektor Nadzoru Budowlanego
Wymiar etatu – pełny etat
Poziom stanowiska: Specjalista
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
Termin rozpoczęcia: 01.2024
Firma zatrudniająca: Estate Care sp. z o.o.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Estate Care sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV.