Instalator / Monter zewnętrznych sieci z PE

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy kandydata na stanowisko POMOCNIK lub MONTER sieci i instalacji zewnętrznych – gazowych z rur PE. Również bez doświadczenia lub z doświadczeniem na stanowisko brygadzisty.

Wymagania:
- dyspozycyjność, chęć do pracy, punktualność
- doświadczenie w budowie infrastruktury ziemnej,
- zdolności manualne, zmysł techniczny
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- posiadanie prawa jazdy innych kategorii, np. B+E, bądź dodatkowych uprawnień lub    umiejętności będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
- pomoc lub wykonywanie sieci i przyłączy gazu
- dbanie o warsztat pracy, narzędzia
- prace pomocnicze w ramach działalności firmy

Oferujemy:
umowę o pracę
- wynagrodzenie godzinowe lub stałe ustalane indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej
- niezbędne narzędzia
- rzetelnie i terminowo regulowane wynagrodzenie
- możliwość rozwoju i poszerzanie kompetencji

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: [ukryte] lub przesłanie CV na adres [ukryte]

Aktualizacja: 25.07.2023