Instalator - Serwisant Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakres obowiązków
  • Instalacja systemów zabezpieczeń SSWN, CCTV, KD
  • Obsługa serwisowa i konserwacja systemów zabezpieczeń
Nasze wymagania
  • Dyspozycyjność,
  • Wykształcenie elektrotechniczne / elektroniczne
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Samochód służbowy
  • Wysokiej klasy sprzęt do pracy
  • Możliwość nabycia bezcennego doświadczenia
  • Gwarantowana podstawa minimum 4000 do 8000 zł netto

Mile widziane uprawnienia elektryczne i wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.

Aktualizacja: 04.02.2024