Instalator, elektryk, automatyk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma MIGRON
     poszukuje pracownika na stanowisko instalatora systemów inteligentnego domu oraz zabezpieczenia technicznego.

Zakres obowiązków:
  • instalowanie kamer,  czujek alarmowych, modułów sterujących fibaro, ampio
  • montaż lamp i osprzętu elektrycznego
  • uruchomienia systemów Fibaro, Satel, Ampio, Dahua, Hikvision
  • montaż przewodów
  • składanie rozdzielnic elektrycznych i central teletechnicznych

Wymagania:
  • znajomość instalacji elektrycznych, elektroniki, automatyki
  • umiejętność czytania i sporządzania schematów technicznych
  • samodzielność
  • umiejętność organizowania pracy
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość poznawania i obsługi najnowszych technologi w zakresie automatyki domowej
  • prace w młodym i doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju
  • udział w innowacyjnych projektach
  • udział w szkoleniach technicznych

Mile widziane:
  • prawo jazdy kat.B
  • dodatkowe certyfikaty

CV prosimy wysyłać na adres: [ukryte]

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Informacje o firmie
Firma MIGRON zajmuję się projektowaniem, wykonywaniem, obsługą instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Zakres naszej działalności obejmuje instalacje elektryczne, LAN, Wi-Fi, alarmowe, monitoringu wideo, intercom, audio, telewizyjne, systemów sterowania (oświetleniem, bramami, ogrzewaniem, audio, kontrolą dostępu, itp.)
Swoje usługi dostarczamy do osób prywatnych oraz firm.

Aktualizacja: 29.09.2023