Inwentaryzacja w Niemczech - Bez znajomości języka!

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Praca za granicą
Tak

Bez doświadczenia!
Nie pracowałeś nigdy przy inwentaryzacjach? A może to będzie Twoja pierwsza praca? Żaden problem. Wszystkiego nauczymy się od podstaw.
Prosty zakres obowiązków
Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to zaangażowanie i chęci do pracy. Praca polega na prostych czynnościach inwentaryzacyjnych – liczenie towaru.
Co możemy zaoferować?
  • Pracę od początku stycznia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie w Niemczech,
  • Składki odprowadzane również na emeryturę w Niemczech,
  • Możliwość otrzymania zaliczki już po 2 tygodniach pracy,
  • Duży zwrot podatku w rozliczeniu rocznym – zarabiasz nie tylko w trakcie pracy!
  • Wypłata w euro lub złotówkach – wedle uznania,
  • Płatny dojazd do pracy po 1 godzinie,
  • Gwarantowany wymiar czasowy – 120h miesięcznie,
  • Dodatek finansowy dla kierowcy,
  • Pełną pomoc przy organizacji kwestii formalnych,
  • Opiekę koordynatora zarówno w trakcie trwania projektu, jak i po jego zakończeniu,
  • Pracę dla Ciebie, Twoich znajomych, a nawet rodziców!
Nie mamy ograniczeń wiekowych, studenci czy uczniowie również mile widziani :)
Tel. [ukryte]