Inżynier Automatyk/Automatyk (PLC)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Unilever w Baninie k. Gdańska to fabryka, w której produkujemy lody ALGIDA.
To tu powstają Wasze ulubione lody, które od ponad 30 lat wywołują uśmiechy na twarzach konsumentów na całym świecie!

Ze względu na szybki rozwój firmy, poszukujemy osoby na stanowisko
Inżynier
AUTOMATYK

Twoje zadania:
  • Regularne wykonywanie kopii zapasowych programów oraz analiza programów i receptur pod kątem możliwych nieprawidłowości
  • Przygotowanie danych procesowych, maszynowych, systemowych na potrzeby realizacji projektów cyfryzacji
  • Wykonywanie napraw bieżących, przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń oraz remontów - zgodnie z zakładowymi harmonogramami Utrzymania Ruchu
  • Wykonywanie zleceń z działów produkcji, jakości i bezpieczeństwa w zakresie związanym z obsługą, utrzymaniem i modernizacją instalacji elektrycznych, systemów sterowania maszyn instalacji procesowych i teletechnicznych
  • Obsługa komputerowej bazy zleceń, analizy awarii, raportów zmianowych, systemu przeglądów prewencyjnych i gospodarki magazynu części zamiennych
  • Wdrażanie pionierskich rozwiązań w zakresie automatyzacji procesowej i maszynowej.
To oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • dodatek za pracę w weekendy i w godzinach nocnych
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości
  • możliwość określenia konkretnej ścieżki rozwoju
       PAKIET Benefitów z których skorzystasz Ty i Twoi bliscy, m.in.:
  • darmową, prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę sportową MultiSport w świetnej cenie
  • darmowe ubezpieczenie zdrowotne
  • świadczenia urlopowe i świąteczne z ZFŚS
  • pracowniczy Program Emerytalny
  • możliwość zakupu produktów Unilever w atrakcyjnych cenach
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i dzieci
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy
  • benefity świąteczne
  • parking dla pracowników
  • najlepsze na świecie LODY
  • dodatek relokacyjny - więcej szczegółów podczas rozmowy z rekruterem
Dołącz do nas jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie w kierunku automatyka przemysłowa, elektronika
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi oraz podstawową znajomość ich budowy
  • Praktyczną umiejętność analizy i dokonywania zmian w programach sterowników i falowników (preferowane oprogramowanie Allen-Bradley i Siemens)
  • Dobra znajomość komponentów elektrycznych i elektronicznych stanowiących część maszyn
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym – ciągłym
  • Cechuje Cię zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Informacje o firmie
Fabryka Unilever w Baninie ok.Gdańska powstała ponad 30 lat temu z pasji do lodów, którą chcemy kontynuować przy pomocy najnowszych technologii oraz zaangażowania pracowników.
Algida w Baninie jest jedną z największych fabryk lodów premium: Magnum, Carte D’or i Twister. Jesteśmy dumni ze swoich najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości pośród konkurencji na rynku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU EKSPERTÓW OD PYSZNOŚCI!

Chcesz poznać więcej informacji na temat naszej fabryki? Zajrzyj na naszą stronę www.unileverbanino.pl

Aktualizacja: 16.01.2024