Inżynier Budowy - branża sanitarna - Malbork

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: req55417

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności inżynieria środowiska
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • umiejętność korzystania z pakietu MS Office, oprogramowania CAD
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe w branży infrastruktury drogowej będzie dodatkowym atutem

Zadania
  • współpraca z kadrą kierowniczą, obsługa bieżących potrzeb budowy
  • współpraca z działem finansowym, obsługa bieżących rozliczeń budowy
  • współpraca z Zamawiającym oraz podwykonawcami i dostawcami
  • sporządzanie harmonogramów, bieżącej dokumentacji budowy, końcowej dokumentacji budowy
  • przygotowanie do postępowania przetargowego, sporządzanie kalkulacji roboczej
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na budowie

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • karta Multisport
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek

Aktualizacja: 24.10.2023