Inżynier Budowy

Deweloper: Grupa Inwestycyjna Granit

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Zakres obowiązków:
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników
  • przygotowywanie procesów technologicznych
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją i kosztorysem, prowadzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości dostaw i wykonywanych prac
  • nadzór nad pracami podwykonawców
  • monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych
  • prowadzenie dokumentacji budowy oraz udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru
  • inwentaryzacja sprzętu i urządzeń
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • współpracę opartą na zasadach B2B
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach
  • możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • nowoczesne narzędzia pracy
Oczekujemy:
  • wymagamy wykształcenia wyższego, co najmniej I stopnia, na kierunku Budownictwo
  • nie wymagamy doświadczenia – możesz zdobyć je w naszym gronie
Warunki zatrudnienia:
  • Kontrakt b2b, pełny etat, specjalista.
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 26-letnim stażem na rynku budowlanym. Nasz sukces to wynik doświadczenia i dążenia zespołu do najwyższych standardów na polskim rynku nieruchomości. Wiele lat w branży oraz pomyślnie zrealizowane inwestycje świadczą o zaufaniu, którym obdarzyli nas Klienci.

Nasze przedsiębiorstwo budowlane specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz biurowych w stanie surowym. Dysponujemy własną, wykwalifikowaną kadrą inżynierską oraz doświadczonymi, profesjonalnymi ekipami budowlanymi. Budujemy terminowo oraz rzetelnie, zachowując przy tym najwyższą jakość – korzystamy wyłącznie z materiałów od najlepszych producentów. Dobra jakość i solidność towarzyszą naszym inwestycjom od samego początku, co sprawia, że nasi Klienci bardzo wysoko oceniają poziom wykończonych budynków. Nieustanny rozwój oraz dbanie o szczegóły i najwyższą klasę materiałów są gwarancją trwałości i doskonałego wykonania każdej inwestycji. Mierzymy wysoko. Jedną z naszych flagowych realizacji jest niekwestionowana królowa wśród biurowców północnej Polski – wieżowiec Olivia Star mierzący ponad 180 m. Za jego budowę przyznano nam I miejsce w konkursie „Buduj bezpiecznie”, co potwierdziło naszą silną pozycję w branży i wysokie standardy pracy. Znaleźliśmy się w rankingu 100 największych firm budowlanych w Polsce. Wielokrotnie zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Gazele Biznesu. Otrzymanie tego tytułu potwierdza, że odznaczamy się dobrą kondycją finansową, uczciwością, solidnością oraz wiarygodnością wśród Kontrahentów i Klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy tak intensywnie uczestniczyć w projektach budowlanych zlokalizowanych w różnych regionach Polski. To właśnie zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni przez naszych Kontrahentów oraz silna i stabilna pozycja marki Przedsiębiorstwa Budowlanego GRANIT wpływa na dużą ilość zleceń w naszym portfelu.

Aktualizacja: 01.03.2023