Inżynier Wsparcia Sprzedaży / Specjalista Napędowiec

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie,
  • przynajmniej dobra, praktyczna, znajomość zagadnień z obszaru techniki napędowej,
  • otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodyscyplina, determinacja w osiąganiu wytyczonych celów,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • dobór optymalnych rozwiązań w obszarze napędów elektrycznych,
  • opracowywane ofert pod względem technicznym i handlowym,
  • nadzór nad montażem aplikacji napędowych,
  • uruchomienia aplikacji napędowych,
  • utrzymywanie kontaktu z klientami.

Oferujemy:

  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • stałość i terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • wynagrodzenie złożone z podstawy oraz systemu premiowego,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie NW, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, prywatne opieki medycznej, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
  • program poleceń pracowniczych (nagrody pieniężne za polecenie do pracy 1,5 tyś zł),
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na specjalnych preferencyjnych warunkach,
  • narzędzia pracy, komputer, telefon, samochód,
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne,
  • PARTNERską atmosferę pracy.

Aktualizacja: 16.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl