Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier budowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

NASZE WYMAGANIA
  • Wykształcenie budowlane
  • Znajomość języka angielskiego ( mile widziany język hiszpański )
  • Mile widziana znajomość programów magazynowych
  • Znajomość programu AutoCad
  • Gotowość do wyjazdów w delegację ( 5 dni )
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i mobilność ( Prawo jazdy kat. B )
  • Szkolenie kilkumiesięczne - obsługa sprzętu
  • Miejsce pracy: Kolbudy
OFERUJEMY:
  • stabilna praca na podstawie umowy o prace w stale rozwijającej się firmie, pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie uznaniowe
  • Telefon, laptop, samochód służbowy
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Poznanie ciekawych projektów i technologii budowy mostu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad wykonywanymi pracami
  • Organizowanie i ocena pracy podległych pracowników
  • Kontrola stanów magazynowych na budowie i w programie magazynowym
  • Kontrola stanów i przeglądu sprzętu w programie magazynowym
  • Opracowanie dokumentacji projektowej do zapytań i ofert
Informacje o firmie
TBM-SYSTEMS SP. Z O.O. jest firmą stosującą najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne do budowy obiektów inżynierskich.

Działalność Spółki obejmuje specjalistyczne roboty budowlane obiektów mostowych technologią nasuwania lift and push, technologią nawisową oraz rusztowania przesuwnego MSS, systemy sprężania konstrukcji z betonu i stali, systemy podwieszeń, systemy łożysk, dylatacje, rozwiązania w zakresie projektowania konstrukcji oraz optymalizacji konstrukcji inżynierskich, różnorodność produkcji i wdrażania produktów geotechnicznych, ocenę, naprawy oraz wzmacnianie istniejących konstrukcji sprężonych.
TBM-SYSTEMS działa w różnych zakresach budownictwa
-   Konstrukcje sprężone – mosty, zbiorniki i silosy, stropy w budownictwie ogólnym,
  • Konstrukcje wantowe – mosty, wieże, maszty,
  • Łożyska mostowe,
  • Dylatacje mostowe,
  • Naprawy konstrukcji żelbetonowych i sprężonych,
  • Podnoszenie i przemieszczanie obiektów inżynierskich.