Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  1. Planowanie i koordynacja produkcji w celu zapewnienia sprawnego, terminowego dostarczenia wyrobu, zgodnego z rysunkiem technicznym oraz wymaganiami jakościowymi
  2. Nadzorowanie i koordynacja realizacji terminów zleceń
  3. Koordynacja obszaru produkcji w zakresie kontroli oraz redukcji kosztów, precyzji dostaw, produktywności
  4. Nadzorowanie realizacji obowiązujących procedur postępowania wg ISO 9001-2015
  5. Aktywne uczestnictwo w procesach certyfikacyjnych firmy.
  6. Obsługa klientów firmy z zachowaniem najwyższych standardów, w tym:
  • reprezentowanie firmy jako niezawodnego producenta elementów metalowych w małych seriach, w tym części specjalnych
  • negocjowanie cen i warunków handlowych
  • zapewnienie wsparcia technicznego klientom dla zamawianych części
  • budowanie i rozwijanie trwałych relacji z kluczowymi klientami, w tym z rynku niemieckiego
  • codzienny kontakt z klientami w ramach obsługi zleceń- telefoniczny oraz mailowy
  • realizacja zleceń polegająca na przygotowywaniu wyceny, opracowaniu technologii produkcji i terminowej wysyłki do klienta
  • koordynacja produkcji zleconych elementów metalowych (proces obejmuje m.in. zaopatrzenie, przygotowanie materiału, frezowanie/ toczenie -konwencjonalne i CNC, spawanie, wykończenie, kontrolę jakości, wysyłkę)

Wymagania
Doświadczenie w branży produkcyjnej/ produkcji metalowej lub budowie maszyn
Wykształcenie techniczne
Czytanie rysunku technicznego i podstawowa umiejętność odczytu rysunków w programie CAD/CAM
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Mile widziane osoby, które mieszkały w Niemczech, pracowały przy montażach np. maszyn lub linii produkcyjnych, mają wiedzę nt. toczenia, frezowania.
Komunikatywność i umiejętności sprzedażowe (negocjacje, obsługa klienta)
Empatyczna asertywność, na przykład przy obsłudze reklamacji
Obsługa komputera: MS Office, Access
Styczność z ISO 9001-2015

Oferujemy
Przyuczenie do stanowiska
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie na lata
Dodatek urlopowy
Informacje o firmie

GAZELA Mechanika Maszyn to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w obróbce skrawaniem, a szczególnie w:
produkcji jednostkowej i małoseryjnej,
kompletnym wykonaniu elementów maszyn,
prototypach,
obróbce CNC (frezowanie, toczenie, wiercenie, dłutowanie),
obróbce konwencjonalnej,
spawaniu i obróbce blach.
Współpracujemy ze znanymi producentami maszyn specjalnych w całej Europie.
Wykonujemy detale o różnym stopniu skomplikowania w branży budowy maszyn obejmujące produkcję jednostkową i małoseryjną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres malwina[małpa]gazela.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GAZELA Mechanika Maszyn z siedzibą w Sopocie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest GAZELA Mechanika Maszyn z siedzibą w Sopocie przy ul. Al. Niepodległości 801A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.