Junior Customer Care Specialist

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Informacje o firmie
Zadania i obowiązki na tym stanowisku:
  • utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • udział w rozpatrywaniu reklamacji,
  • kontrola i aktualizacja bazy danych klientów,
  • tworzenie procedur obsługi klienta w powierzonym sektorze,
  • weryfikacja danych osobowych klientów w systemach informatycznych,
  • praca ma charakter zmianowy (pon.-pt. 7:00-22:00 / sporadycznie sob.-ndz 8:00 - 16:00).

Jakie umiejętności cenimy:
  • doświadczenie w dziale obsługi klienta (mile widziane),
  • dobrą dykcję,
  • biegłą znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych,
  • dobrą organizację pracy,
  • otwartość na zmiany oraz łatwość adaptacji w nowych warunkach.

Mile widziane:
  • znajomość rynku e-commerce oraz usług z zakresu płatności, identyfikacja/weryfikacja, komunikacja
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie w nowe wyzwania
  • pasja do tego, co robisz

Co lubimy w naszej pracy:
  • stabilność zatrudnienia,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • współpracę i udział w unikalnych projektach,
  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,
  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,
  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Co dalej:
  • zapoznamy się z Twoją aplikacją,
  • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI - APLIKUJ!