Junior Product Manager Elektronika i Automatyka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Zarządzanie projektami,
Automatyka,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma NSG 4L Sp. z o.o. www.idoelectronics.eu zlokalizowana w Gdańskim Panku Naukowo Technologicznym (GPNT) poszukuje osób na stanowisko:

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole nastawionym na ciekawe i nowoczesne rozwiązania oraz  chcesz zdobyć doświadczenie w projektach o globalnym zasięgu, ta oferta jest dla Ciebie!

Nad czym pracujemy:
Projektujemy i rozwijamy inteligentne oprogramowanie oraz urządzenia elektroniczne poprawiające bezpieczeństwo, funkcjonalność, niezawodność i wydajność systemów Inteligentnego Przemysłu, Medycyny,  Internetu Rzeczy (IoT), Cloud oraz Big Data.

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie dokumentacji produktów w języku angielskim
  • wsparcie opracowywania i realizacji strategii rozwoju grup produktowych
  • realizacja testów produktu
  • przeprowadzanie analiz rynkowych (sprzedaż, koszty, marża) i monitoring rynku
  • prowadzenie szkoleń produktowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub student – preferowane kierunki związane z elektroniką, elektrotechniką, automatyką lub pokrewne
  • umiejętność czytania dokumentacji i rysunków technicznych
  • umiejętności analityczne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1 lub wyższym
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub handlowej (w takich działach jak: dział handlowy, marketing, product management, project management, zarządzanie
  • znajomość narzędzi firmy Atlassian (Confluence, Trello)
  • znajomość języków programowania C lub Python
  • znajomość obsługi systemu Linux

Oferujemy:
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Duży wpływ na rozwój produktów
  • Awans zawodowy wraz ze wzrostem umiejętności

Miejsce pracy: Gdańsk

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: [ukryte] . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

Informacje o firmie
IDO Electronics to ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu inteligentnych, kompleksowych rozwiązań na styku technologii informatycznej i automatyki. Naszym celem jest szybkie wytwarzanie i wdrażanie innowacyjnych technologii. Pomagamy łączyć istniejące i tworzyć nowe elementy infrastruktury dla Przemysłu 4.0. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi, aby budować platformy komunikujące sieci informatyczne i technologii operacyjnej. Oferujemy usługi projektowania, tworzenia prototypów, testowania, rozwoju i utrzymania dla innowacyjnych firm.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.