Kancelaria Notarialna w Gdańsku zatrudni aplikanta, prawnika

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • sporządzanie projektów aktów notarialnych, klauzul poświadczeniowych, oświadczeń i innych czynności notarialnych
  • weryfikowanie prawidłowości i kompletności dokumentów przekazanych przez klientów celem sporządzenia umów
  • bieżący kontakt z klientem (telefon, mail, spotkania w kancelarii), udzielanie informacji o stanie sprawy, analizowanie i konsultowanie z klientem sporządzonych projektów czynności, informowanie o wymaganych dokumentach i opłatach za sporządzane czynności
  • okazjonalnie obsługa repertorium (program kancelaria notarialna Wolters Kluwer), przygotowywanie i wysyłanie poczty, składanie wniosków wieczystoksięgowych,
Wymagania:
  • doświadczenie w kancelarii prawnej
  • znajomość przepisów prawa i umiejętność szukania orzecznictwa w zakresie powierzonych czynności
  • duże zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, przy zmieniających się okolicznościach sprawy
  • lojalność, uczciwość, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
  • język angielski na poziomi komunikatywnym
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera, w tym pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu oraz umiejętnościom z możliwością podwyżek
  • nastawienie na długoletnią współpracę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w kancelarii zajmującej się wszystkimi czynnościami notarialnymi i posiadającej szeroki wachlarz klientów
  • objęcie patronatem

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na maila: kancelaria@notariuszgdansk.pl z dopiskiem w tytule maila REKRUTACJA