Ogłoszenie nieaktualne

Kasjer -sprzedawca

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zatrudnimy kobietę na stanowisko  KASJER-SPRZEDAWCA

OFERUJEMY:

* umowę o pracę

* pełne przeszkolenie (osoby bez doświadczenia również mile widziane)

* pełen etat

* pracę na dwie zmiany

* premie

OBOWIĄZKI:

* profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży

* odpowiednia ekspozycja towaru

* przyjmowanie dostaw

* wykładanie towaru

* wywieszanie informacji cenowych

* utrzymywanie   estetycznego wyglądu sklepu.

OCZEKUJEMY:

* miłej aparycji

* gotowości do pracy w systemie zmianowym

* umiejętności pracy w zespole

Wszelkich informacji udzielimy pod numerem tel:

[ukryte]