Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca C E

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich. Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. Firma została założona w 1991 roku, w naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Kierowca C+E
Miejsce pracy: trasy międzynarodowe, krajowe lub miejscówki

Zakres obowiązków
  • kierowanie samochodem ciężarowym z naczepą podkontenerową
  • przygotowanie pojazdu do jazdy
  • przygotowanie, kompletowanie oraz rozliczanie dokumentów związanych z transportem
  • obsługa urządzeń i aplikacji towarzyszących przy realizacji zleceń
  • współpraca z Działem Transportu
  • realizacja terminowych dostaw do Klientów

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • prawo jazdy C+E
  • doświadczenia w transporcie kontenerowym
  • kurs na przewóz rzeczy
  • obsługi telefonu komórkowego oraz aplikacji mobilnych
  • komunikatywności
  • terminowości

Co oferujemy?
  • umowę o pracę
  • zlecenia dopasowane do kierowcy - szanujemy czas pracy kierowcy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Gdyni