Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca Kat.B

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
4350
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Wymagania:
Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność i chęć do pracy

Uczciwość

Zaświadczenie o niekaralności (w drugim etapie rekrutacji)

Obowiązki:
Pobieranie towaru z magazynu

Dostarczenie towaru do klientów

Terminowe rozliczanie należności i dokumentów w kasie

Dbałość o powierzony samochód i skaner.

Jesteśmy firmą transportową świadczącą usługi transportowe dla dużej hurtowni motoryzacyjnej. Praca polega na dostarczaniu części samochodowych do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych.

Oferujemy:
samochód służbowy pod dom - po zakończeniu pracy, kierowca parkuje samochód pod domem ( z tego tytułu nie naliczamy żadnych opłat odchodzą koszty dojazdu)
stałe zatrudnienie, stabilne zarobki i miłą atmosferę w pacy.
Jeździmy nowymi samochodami typu Peugeot Partner, Toyota Proace
Praca odbywa się w godzinach 7:00 - 16:00
Trasy są stałe każdy kierowca ma swój rejon.
Po więcej informacji zapraszam pod numer Tel. [ukryte]