Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca Kat. C+E

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
12000 - 17000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

KIEROWCO ZARABIAJ WIĘCEJ !
Wynagrodzenie 12 000 pln - 17 000 pln brutto/m-c
Erontrans to firma, która jako wiodący lider na rynku transportowym „jedzie” z duchem postępu i oczekiwań Kierowców.
Słuchamy Was i zmieniamy się dla Was.
Uwaga - Zmiana stawek !
Po więcej szczegółów zadzwoń do mnie pod nr [ukryte]
Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E w transporcie międzynarodowym do działów:
· Europa zachodnia i południowa
· Kraje Beneluxu i/lub Niemcy Francja (INTERMODAL)
· Wielka Brytania
Najwyższe stawki w Polsce.
Systemy: 2/1; 3/1; 4/1; 2/2
Centralna siedziba firmy: Pruszcz Gdański (województwo pomorskie)
Oferujemy:
Jeśli jesteś doświadczonym kierowcą zawodowym Kat C+E i masz udokumentowane doświadczenie minimum 5 lat gwarantujemy Tobie 500 zł dodatku na rękę co miesiąc.
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
płacimy dniówki za pauzy
• bardzo atrakcyjne premie
• benefity stażowe i dodatki za polecenia
• praca w systemach 2 na 1, 3 na 1 oraz 4 na 1 lub bez systemu
• powtarzalność tras i wybór kierunków jazdy
• zapewniamy pracę przez cały rok
• współpracę z dedykowanym dyspozytorem prowadzącym 24h/dobę
• wsparcie w zakresie tras i parkingów
• wsparcie techniczne i powroty na bazę
• wewnętrzny transport służbowy pomiędzy bazami firmy Rzepin – Piotrków – Pruszcz Gdański
• pracę również w transporcie krajowym
• dowolne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
• możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flotowych
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
• dodatkowo szkolenie dla kierowców bez doświadczenia pod okiem doświadczonych Kierowców - Trenerów
Wymagamy od Ciebie:
prawa jazdy kat. C+E oraz minimum 6 m-cy doświadczenia w zawodzie kierowcy lub samych uprawnień i kwalifikacji oraz chęci do pracy
aktualnych badań lekarskich i orzeczenia psychologicznego
aktualnego kursu na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)
aktualnej karty kierowcy
zaświadczenia o niekaralności
umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
samodzielności i uczciwości
Twoje zadania:
· realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
· transport towarów na terenie UE
· holowanie naczep intermodalnych, plandek, chłodni i kontenerów
· przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie
Kontakt:
ZADZWOŃ DO MNIE pod nr telefonu: +48 [ukryte]